Новини

Винний вечір в засліженому Велленді в Яремче. 25.01.19

Винний вечір в засліженому Велленді в Яремче. 25.01.19

Якщо ви знаєте, що таке блан де блан і чим відрізняється бургундська пляшка від ельзаської, а ще як смакує Гевюрцтрамінер від ТМ Fleisher, то напевно були в нас на дегустації e готелі Wellland, що в Яремче. А якщо не були, то не проґавте свій шанс наступного разу. Не обіцяємо повторювати тему, але обіцяємо що це знову буде навколовинна тематика.

Цього ж разу у величезній компанії в затишному «камінному» залі наш сомельє Андрій Семенів розповідав про стилі вина і представляв наші улюблені новинки з винної карти готелю.

Поговорили, як розпізнати якісне ігристе, яким має бути перляж, залежно від методу виготовлення (Шарма чи класичного). Потім перейшли до тихих вин, розмовляючи про Новозеландський регіон Мальборо. Звідти походить прекрасне біле сухе вино — Nau Mai Sauvignon Blanc. А знаєте, як перекладається Nau Mai українською? Ласкаво просимо.

Далі Андрій розповів нам про мальовничий виноробний регіон на березі річки Рейну. І про виноградники, на яких дозріває виноград для Gewurtztraminer, про яке йшлося вище. Ви б могли подумати, що виноград висаджуватимуть на схилах з ухилом 60%, а збиратимуть його вручну? Це надзвичайно важко. Але судячи зі смаку — воно було того варте.

Далі ми перейшли до дегустації тихих червоних вин. І легкі закуски, які готувались як ідеальні пари для кожної позиції вина, змінились м’ясними з ягідними соусами, щоб прекрасно доповнювати Іспанське вино Bodegas Yuntero та Французьке вино з Бордо — Arnozan.

Завершили дегустацію ігристим Martini Asti — улюбленцем гучних заходів та романтичних вечорів. І ви собі навіть не уявляєте, як прекрасно з Асті смакує ніжна фруктова панна кота…

Не будемо більше дратувати вашу уяву. Запрошуємо на наступну дегустацію! Чекайте деталей згодом 😉

Leave a Comment

X