Chemin Des Papes

Chemin Des Papes

chemin des papesВ Середньовіччі бургундські монастирі почали перебирати виноградники під своє управління. Так Chateauneuf перейменували в Chateauneuf-Du-Pape.

У той же час Папи обирають Chateauneuf-Du-Pape своєю основною резиденцією для відпочинку та проведення всіх важливих подій. Цьому сприяють мальовничі схили регіону, які прикрашають Прованс.

Серед французьких регіонів АОР регіонів, Cotes-du-Rhone — один з лідерів за площею виноградників та обсягами виробництва. Від Відня до Авіньйону регіон Cotes-du-Rhone простягається обабіч Рони вздовж 171 комуни та 6 департаментів: Loire, Rhone, Ardeche, Drome, Vaucluse та Gard.

На схилах розташовані виноградники, під якими лежить біла галька. Саме ця галька підтримує необхідний мікроклімат: нагріваючись під час денної спеки, вона віддає своє тепло винограду вночі. Так виноград відмінно достигає і формує прекрасний смак вина.

Регіон винятковий своїм кліматом, ґрунтами, сортами винограду — усе, що допомагає створювати дивовижні структуровані, живі вина Chemin Des Papes.

X