Don Alejandro Winery

Don Alejandro Winery

don alejandro wineryДон Алехандро — унiкальний український винороб. Для нього виноробство — родинна справа i стиль життя. Змалку, всього в 5 рокiв, вiн зi своїм дiдом вже ходив родинним виноградником Бесарабiї i той пророкував йому життя винороба i розповідав про кожен з етапів виробництва. Зараз у Дона Алехандро власна виноробня, збудована в яскравому iспанському дусi.

Стиль вин Дона Алехандро — особливий, адже кожне вино Don Alejandro Winery — авторське, виготовлене без використання новiтньої апаратури, а виключно за вiдчуттями та за допомогою родинної технології. У свiтi це все наближено до поняття бiодинамiки, або космодинамiки, як його iдентифiкує сам Дон Алехандро.

Космодинамiка — це органiчне виробництво вина, в якому враховують положення свiтил на небi, особливо, Мiсяця, енергетичнi потоки вiд води, землi, звукiв, самого винограднику. Це коли винороб до землi, на якiй росте виноград, ставиться, як до живого органiзму. Космодинамiчне вино — екологiчно чисте i завжди вiдображає характеристики того регiону, де було виготовлене. Воно завжди винятково якiсне, яскраве, живе та iнтенсивне.

Так, наприклад, у виноробнi Don Alejandro Winery вино освiтлюютъ природнiм чином — за допомогою гравiтацiї, а не пентанiтом чи iншими засобами. Тому воно висвiтлювться протягом 2-ох рокiв. А розливають вино лише на спадаючий мiсяць, бо тодi воно стає менш динамiчним i з роками набуває своїх найкращих властивостей.

А ще на виноробнi дона Алехандро немає дерев’яних бочок. Все тому, що винороб не визнає дубового «маскування» смаку вина, його душi.

X