Kilbeggan

Kilbeggan

KilbegganКомпанії Kilbeggan належать два заводи в Ірландії, які випускають чотири традиційних ірландських бренди віскі. Протягом своєї 250-річної історії, підприємство використовувало традиційні способи виробництва напоїв.

Завод був побудований в 1757 році в однойменному селі Кілбегган. 1798 власником винокурні став Маттіас МакМанус — легендарна людина. Під його керівництвом підприємство благополучно пройшло через всі економічні та політичні кризи. У тому ж 1798 році відбулося повстання Товариства Об’єднаних ірландців проти влади англійського монарха. Одним з учасників повстання був син Макмануса, якого за це пізніше стратили. Та ця трагедія не зломила Маттіаса Макмануса: аж до своїх останніх днів він залишався відданим віскі.

З 1843 року завод Кілбегган перейшов у власність родини Локк. Велика економічна депресія в першій третині XX століття не знищила підприємство, однак заподіяла йому значної шкоди. Через падіння попиту на віскі, Kilbeggan довелося скоротити виробництво.

У 1947 році завод викупли Transworld Trust, а з 1957 року виробництво повністю закрили. Знадобилося кілька десятиліть, щоб винокурня запрацювала знову. У 80-х роках вона почала функціонувати в якості музею віскі. З 1988 року Kilbeggan перейшла у власність компанії Cooley. Відроджений бренд віскі Кілбегган знову з’явився на ринку, до 1994 року досягнувши великого успіху.

Kilbeggan — це Blended віскі, що володіє м’яким солодкуватим смаком і приємним післясмаком. Напій витримується в бочках з-під бурбона і хересу.

X